شرکت سازنده کیف پول بیت کوین به هر کسی که بتواند محصول مقاوم در برابر هک (hack-proof) آن را هک کند ۲۵۰ هزار دلار پاداش پرداخت می کند

شرکت سازنده کیف پول بیت کوین به هر کسی که بتواند محصول مقاوم در برابر هک (hack-proof) آن را هک کند ۲۵۰ هزار دلار پاداش پرداخت می کند

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

شرکت سازنده کیف پول بیت کوین به هر کسی که بتواند محصول مقاوم در برابر هک (hack-proof) آن را هک کند ۲۵۰ هزار دلار پاداش پرداخت می کندشرکت سازنده کیف پول بیت کوین به هر کسی که بتواند محصول مقاوم در برابر هک (hack-proof) آن را هک کند ۲۵۰ هزار دلار پاداش پرداخت می کند

هک بیت کوین

ارائه دهنده خدمات کیف پول سرد ذخیره سازی کریپتوکارنسی آفلاین (GK8) به اولین کسی که بتواند محصولش را هک کند ، ۲۵۰،۰۰۰ دلار پاداش می دهد.

(GK8) که محصول خود را به عنوان “کیف پول دیجیتال ضد هک (hack-proof)” ارائه می دهد که نیازی به اتصال مستقیم یا غیر مستقیم به اینترنت ندارد – ۱۴ بیت کوین (BTC) (بیش از ۱۲۵،۰۰۰ دلار در زمان نگارش مقاله) را در کیف پول خود قرار می دهد و هرکسی که موفق به هک کردن این کیف پول شود ، بیت کوین های موجود در آن را ، به علاوه یک پاداش اضافی ۱۲۵۰۰۰ دلاری دریافت خواهد کرد.

این برنامه از ۳ فوریه ۲۰۲۰ (ساعت ۹:۰۰ صبح به وقت EST (تا ۴ فوریه ۲۰۲۰ (ساعت ۹:۰۰ صبح به وقت EST (اجرا می شود.

کاهش حملات (state-sponsored) و تهدیدات (APT)

(GK8) مستقر در اسرائیل ادعا کرده است که راه حل نگهداری با امنیت بالای این شرکت برای ذخیره دارایی های دیجیتال ، به بانک ها و موسسات دیگر امکان می دهد بدون نیاز به اتصال به شبکه ، دسترسی کاملی به سرمایه های کریپتوی خود داشته باشند و آنها را مدیریت کنند.

درسایت این شرکت ادعا شده است که این محصول به گونه ای طراحی شده است که ” سطح حمله به کیف پول به حداقل برسد و از نفوذ مهاجمینی که بر روی اجزای مهم امنیتی تاثیر می گذارند جلوگیری کند”.

در میان لیست خطراتی که آن ها را کاهش می دهد ، (GK8) به حملات (state-sponsored) و تهدیدات سایبری APT (تهدید مداوم پیشرفته) نیز اشاره کرده است.

پرفسور اران ترومر (Eran Tromer) ، محقق پایه گذاری زی کش Zcash (ZEC) و متخصص در زمینه کریپتوگرافی این پروژه را تأیید كرده است و مدعی است كه راه حل کیف پول سرد تولید شده توسط (GK8) استاندارد جدیدی را برای ارائه خدمات نگهداری کریپتوکارنسی با امنیت بالا تعیین می كند. وی در مورد نحوه طراحی کیف پول با حداقل سطح حمله توسط این شرکت ، توضیح داد:

“داشتن ارتباطات یک طرفه خروجی و سپس ساختن بقیه پروتکل های رمزنگاری شده در اطراف آن با استفاده از محاسبات چند جانبه ، پروتکل های اعتبارسنجی ، انتقال سیاست های تعیین شده به محیط ، همه در حال جلوگیری از تزریق ورودی های مخرب از اینترنت به کیف پول سرد اجرا می شوند.

پاداش بزرگ

در صنعتی که همیشه باید یک قدم جلوتر از اقدامات تهدید آمیز حرکت کند ، برنامه های باگ باونتی (bug bounty) یا پاداش آسیب پذیری به عنوان یک “تست استرس” مفید برای شرکت های کریپتوکارنسی جهت بررسی امنیت محصولاتشان استفاده می شوند.

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ ، پروتکل اکسچنج غیر متمرکز ایرسواپ (AirSwap) برنامه باگ باونتی خود را با پاداش هایی تا ۲۰،۰۰۰ Dai (DAI) ، بدون تعیین مدت زمان مشخص برای افراد شرکت کننده ، اعلام کرد.

در اوایل ماه اکتبر ، از( MakerDAO) خواسته شده بود که یک باگ بحرانی را که می تواند منجر به از بین رفتن کامل سرمایه برای کلیه کاربران این پلتفرم شود را برطرف کند. کاربر پلتفرم هکروان (HackerOne) به نام lucash-dev گزارشی را افشا کرده بود که نشانگر اشکالاتی اساسی در بروزرسانی برنامه ریزی شده (MakerDAO) بود ، و این کاربر برای شناسایی مشکل ، ۵۰،۰۰۰ دلار پاداش گرفت.

منبع : دلاریپتونوشته شده در بهمن 1398 | رپورتاژ آگهی
فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای wolfdl.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:wolfdl.ir | نقشه سایت